De volledige line-up en alle stages bij Coachella 2018

Coachella 2018 line-up stages

De volledige line-up en alle stages bij Coachella 2018

De complete Coachella 2018 line-up en bijbehorend schema, inclusief  The Weeknd, Beyoncé, en Eminem.

Coachella 2018 line-up stages

Coachella 2018 zal in de komende twee weekenden plaatsvinden in Indio, Californië. Met als absolute headliners dit jaar The Weeknd, Beyoncé en Eminem, hebben wij de complete line-up en bijbehorend tijdschema voor je.

Bij Coachella 2018 zullen ook Tyler, the Creator, Migos, Cardi B, SZA, Vince Staples, Daniel Caesar, Kali Uchis, Brockhampton, Miguel, 6LACK en talloze anderen optreden naast de drie eerder genoemde namen. Het muziek- en kunstfestival biedt ook in 2018 weer een indrukwekkende reeks namen.

Weekend 1 is van 13 april tot 15 april, met The Weeknd als hoogtepunt voor de opening op vrijdag. Beyoncé is de volgende dag van Coachella 2018 de meest opvallende act, terwijl Eminem de headliner op zondag is.

Hieronder bekijk je de complete line-up en het schema van stages voor het eerste weekend van Coachella 2018. Tijden zijn in Pacific Standard en in Amerikaans AM (00:00 tot 11:59) & PM (12:00 tot 23:59).

Coachella 2018 line-up & stages

Coachella 2018: Vrijdag, 13 april

The Weeknd (11:25 p.m., Coachella Stage)
Carpenter Brut (12:10 a.m., Outdoor Theatre)
Rezz (11:50 p.m., Sahara)
Jamiroquai (11:35 p.m., Mojave)
Maceo Plex (10:45-11:45 p.m., Gobi)
Jean-Michel Jarre (10:30 p.m., Outdoor Theatre)
Alison Wonderland (10:25-11:25 p.m., Sahara)
Soulwax (10:00-11:00 p.m., Mojave)
SZA (9:55-10:45 p.m., Coachella Stage)
Perfume Genius (9:35-10:20 p.m., Gobi)
Carl Craig, Kyle Hall & Moodymann (9:15 p.m., Yuma)
TroyBoi (9:05-10:00 p.m., Sahara)
St. Vincent (8:55-9:50 p.m., Outdoor Theatre)
Dreams (8:40-9:30 p.m., Mojave)
Belly (8:30-9:10 p.m., Gobi)
Kygo (8:30-9:25 p.m., Coachella Stage)
Moon Boots (7:45-9:15 p.m., Yuma)
Deorro (7:40-8:40 p.m., Sahara)
The War On Drugs (7:30-8:25 p.m., Outdoor Theatre)
The Buttertones (7:20-8:10 p.m., Sonora)
Black Coffee (7:20-8:10 p.m., Mojave)
Blaze (7:15-8:00 p.m., Gobi)
Vince Staples (7:10-8:00 p.m., Coachella Stage)
Avalon Emerson (6:15-7:45 p.m., Yuma)
Alam Walker (6:15-7:10 p.m., Sahara)
Daniel Caesar (6:10-7:00 p.m., Outdoor Theatre)
The Regrettes (6:10-6:55 p.m., Sonora)
Bleachers (6:05-6:55 p.m., Mojave)
LÉON (6:05-6:50 p.m., Gobi)
The Neighbourhood (5:50-6:40 p.m., Coachella Stage)
Kali Uchis (5-5:45 p.m., Outdoor Theatre)
Helado Negro (5-5:45 p.m., Sonora)
Tank and the Bangas (4:55-5:40 p.m., Gobi)
Justin Martin (4:55-5:50 p.m., Sahara)
Greta Van Fleet (4:45-5:35 p.m., Mojave)
HITO (4:45-6:15 p.m., Yuma)
SuperDuperKyle (4:35-5:20 p.m., Coachella Stage)
Skip Marley (3:50-4:35 p.m., Outdoor Theatre)
Kelela (3:45-4:20 p.m., Mojave)
Cash Cash (3:45-4:40 p.m., Sahara)
PVRIS (3:45-4:30 p.m., Gobi)
Los Ángeles Azules (3:20-4:10 p.m., Coachella Stage)
B.Traits (3:15-4:45 p.m., Yuma)
Faderdaze (2:55-3:30 p.m., Sonora)
Whethan (2:45-3:35 p.m., Sahara)
Knox Fortune (2:40-3:25 p.m., Outdoor Theatre)
Moses Sumney (2:35-3:20 p.m., Gobi)
Slow Magic (2:35-3:20 p.m., Mojave)
Boogarins (1:50-2:30 p.m., Sonora)
Elohim (1:45-2:35 p.m., Sahara)
Jesse Calosso (1:45-3:15 p.m., Yuma)
JustPudge (1:30-2:20 p.m., Outdoor Theatre)
Benjamin Clementine (1:30-2:10 p.m., Gobi)
MHD (1:25-2:10 p.m., Mojave)
Señor Kino (1:00-1:30 p.m., Sonora)
DMM (12:30-1:10 p.m., Gobi)
Smiles Davis (12:25-1:15 p.m., Mojave)
Gingee (12:00-1:35 p.m., Sahara)
Anakim (12:00-1:45 p.m., Yuma)
Jim Smith (12:00-1:00 p.m., Sonora)
Francesca Harding (11:45 a.m.-12:25 p.m., Mojave)
Late Night Laggers (11:00 a.m.-12:00 p.m., Sahara)

Coachella 2018: Zaterdag, 14 april

Beyoncé (11:05 p.m., Coachella Stage)
Highly Suspect (11:20 p.m., Gobi)
X Japan (11:10 p.m., Mojave)
alt-J (10:10 p.m., Outdoor Theatre)
Tom Misch (10:10-10:55 p.m., Gobi)
Post Malone (10:05 p.m., Sahara)
Hundred Waters (10:05 p.m., Sonora)
Jungle (9:50 p.m., Mojave)
The Black Madonna (9:30 p.m., Yuma)
Haim (9:15-10:05 p.m., Coachella Stage)
Jorja Smith (9:00-9:45 p.m., Gobi)
Oh Sees (8:50-9:40 p.m., Sonora)
blackberry (8:50-9:35 p.m., Sahara)
Fleet Foxes (8:40-9:30 p.m., Outdoor Theatre)
Alvvays (8:35-9:20 p.m., Mojave)
Pachanga Boys (8:20-9:30 p.m., Yuma)
Tyler, the Creator (7:55-8:45 p.m., Coachella Stage)
Benjamin Booker (7:50-8:35 p.m., Gobi)
The Bronx (7:35-8:25 p.m., Sonora)
Louis the Child (7:30-8:25 p.m., Sahara)
Tash Sultana (7:20-8:10 p.m., Mojave)
Bedouin (7:10-8:20 p.m., Yuma)
David Byrne (7:05-8:05 p.m., Outdoor Theatre)
Alina Baraz (6:40-7:25 p.m., Gobi)
MØ (6:35-7:25 p.m., Coachella Stage)
Cherry Glazerr (6:30-7:15 p.m., Sonora)
BROCKHAMPTON (6:05-7:00 p.m., Mojave)
Snakehips (6:05-7:05 p.m., Sahara)
Jackmaster (6:00-7:10 p.m., Yuma)
BØRNS (5:45-6:35 p.m., Outdoor Theatre)
Angel Olsen (5:30-6:15 p.m., Gobi)
Priests (5:25-6:05 p.m., Sonora)
Chromeo (5:20-6:10 p.m., Coachella Stage)
Yaeji (5:00-6:00 p.m., Yuma)
Flatbush Zombies (4:55-5:40 p.m., Mojave)
Party Favor (4:45-5:40 p.m., Sahara)
First Aid Kit (4:35-5:20 p.m., Outdoor Theatre)
Sigrid (4:15-5:05 p.m., Gobi)
R.O.C. (4:15-5:00 p.m., Sonora)
Busy P (4:00-5:00, Yuma)
Nile Rodgers & Chic (3:55-4:55 p.m., Coachella Stage)
Django Django (3:45-4:30 p.m., Mojave)
Ekali (3:30-4:20 p.m., Sahara
Marian Hill (3:25-4:10 p.m., Outdoor Theatre)
Mild High Club (3:10-3:50 p.m., Sonora)
Big Thief (3:05-3:50 p.m., Gobi)
Jason Bentley (3:00-4:00 p.m., Yuma)
Wizkid (2:45-3:30 p.m., Coachella Stage)
Declan McKenna (2:40-3:20 p.m., Mojave)
AC Slater (2:30-3:20 p.m., Sahara)
Sir Sly (2:20-3:00 p.m., Outdoor Theatre)
Otoboke Beaver (2:05-2:45 p.m., Sonora)
Sudan Archives (2:00-2:40 p.m., Gobi)
Chloe x Halle (1:50-2:20 p.m., Mojave)
KITTENS (1:30-2:20 p.m., Sahara)
Bane’s World (1:00-1:40 p.m., Sonora)
Ron Gallo (1:00-1:40 p.m., Gobi)
Alf Alpha (1:00-1:50 p.m., Outdoor Theatre)
Sahar Z (1:00-3:00 p.m., Yuma)
Salami Rose Joe Lewis (12:30-1:30 p.m., Mojave)
Jimbo Jenkins (12:00-1:20 p.m., Sahara)
Jim Smith (12:00-1:00 p.m., Sonora)
Birdtastique (12:00-12:50 p.m., Gobi)

Coachella 2018: Zondag, 15 april

Eminem (10:20 p.m., Coachella Stage)
Michael Mayer (10:35 p.m., Yuma)
Barclay Crenshaw (10:25 p.m., Gobi)
A Perfect Circle (9:50 p.m., Outdoor Theatre)
The Drums (9:45 p.m., Mojave)
Migos (9:30 p.m., Sahara)
Kamaiyah (9:20-10 p.m., Gobi)
Jamie Jones (9:05-10:35 p.m., Yuma)
ODESZA (8:40-9:40 p.m., Coachella Stage)
King Krule (8:30-9:20 p.m., Mojave)
Miguel (8:30-9:20 p.m., Outdoor Theatre)
Ibeyi (8:05-8:55 p.m., Gobi)
Chris Liebing (7:55-9:05 p.m., Yuma)
Princess Nokia (7:50-8:40 p.m., Sonora)
Illenium (7:50-8:50 p.m., Sahara)
Portugal. The Man (7:00-7:55 p.m., Coachella Stage)
6LACK (7:20-8:05 p.m., Mojave)
Kamasi Washington (7:00-8:00 p.m., Outdoor Theatre)
Jidenna (6:55-7:40 p.m., Gobi)
Joseph Capriati (6:40-7:55 p.m., Yuma)
French Montana (6:35-7:20 p.m., Sahara)
John Maus (6:35-7:25 p.m., Sonora)
Jacob Banks (6:05-6:55 p.m., Mojave)
Cardi B (6:00-6:35 p.m., Coachella Stage)
Aurora (5:45-6:30 p.m., Gobi)
Jessie Ware (5:40-6:30 p.m., Outdoor Theatre)
Motor City Drum Ensemble (5:30-6:40 p.m., Yuma)
Cuco (5:20-6:10 p.m., Sonora)
Petit Biscuit (5:15-6:05 p.m., Sahara)
FIDLAR (4:55-5:40 p.m., Mojave)
Vance Joy (4:45-5:30 p.m., Coachella Stage)
Hayley Kiyoko (4:35-5:20 p.m., Gobi)
Dej Loaf (4:30-5:15 p.m., Outdoor Theatre)
Talaboman (4:20-5:30 p.m., Yuma)
Buscabulla (4:15-4:55 p.m., Sonora)
Russ (4:00-4:45 p.m., Sahara)
Aminé (3:45-4:30, Mojave)
LANY (3:35-4:25 p.m., Coachella Stage)
Japanese Breakfast (3:25-4:10 p.m., Gobi)
Nothing But Thieves (3:25-4:10 p.m., Outdoor Theatre)
Peggy Gou (3:10-4:20 p.m., Yuma)
Snail Mail (3:05-3:50 p.m., Sonora)
San Holo (2:50-3:40 p.m., Sahara)
THEY. (2:40-3:25 p.m., Mojave)
Lion Babe (2:30-3:10, Coachella Stage)
Noname (2:15-3:00 p.m., Gobi)
Magic Giant (2:15-3:00 p.m., Outdoor Theatre)
B Boys (2:00-2:40 p.m., Sonora)
Kölsch (2:00-3:10 p.m., Yuma)
Giraffage (1:50-2:40 p.m., Sahara)
LP (1:35-2:20 p.m., Mojave)
Gabe Real (1:30-2:10 p.m., Coachella Stage)
Westside Gunn + Conway (1:10-1:50 p.m., Gobi)
Juice won (1:10-2:00, Outdoor Theatre)
The Delirians (1:00-1:40 p.m., Sonora)
Omar-S (1:00-2:00 p.m., Yuma)
Hannah Wants (12:50-1:40 p.m., Sahara)
Rolling Blackouts Coastal Fever (12:30-1:10 p.m., Mojave)
Phantom Thrett (12:00-12:50 p.m., Gobi)
Mu$ty Boyz (12:00-1:00 p.m., Sonora)
Lee Wells (12:00-1:00 p.m., Yuma)
CVSS (11:40 a.m. – 12:40 p.m., Sahara)
Pax (11:30 a.m. – 12:20 p.m., Mojave)

Stay tuned voor de details rondom Weekend 2 van Coachella 2018.

May we have your attention, please?

Een bericht gedeeld door Coachella (@coachella) op

Post a Comment

#Volg ons op Instagram