Deze beestachtige 2015 Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 gaat onder de hamer

2015 Mercedes-Benz G63 AMG 6×6

Een 2015 Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 gaat onder de hamer. De monsterlijke truck door Mercedes wordt geveild via RM Sotheby’s.

Ahmed Qadri -RM Sotheby’s

Deze beestachtige Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 cross-country bolide kan binnenkort weleens van jou zijn. Door de Duitse autofabrikant bestempeld als “het meest spectaculaire cross-country voertuig aller tijden”, is de G63 AMG 6×6 zonder enige twijfel één van de meest opvallende voertuigen voortgebracht door de 21e-eeuwse auto-industrie.

Het luxueus ontworpen vervoersmiddel van astronomisch formaat werd oorspronkelijk in 2007 door Mercedes ontwikkeld voor het Australische leger, waarna de wagen vanaf 2013 twee jaar lang werd gefabriceerd voor de consumentenmarkt. De productie werd vervolgens stopgezet in 2015.

Met zes wielen die op drie starre assen binden, produceert het voertuig 536 pk dankzij een AMG-gebouwde 5,5-liter V-8-motor met dubbele turbolader. Het beest weegt 3,775 kg en schiet van 0 tot 100 km/u in iets minder dan 8 seconden, met een topsnelheid van 160 km/u. De hardnekkige off-roader heeft 37-inch wielen, die alle zes op afstand kunnen worden opgeblazen en leeggelopen met behulp van een bandencontrolesysteem waarmee de aandrijving handmatig kan worden bediend.

Dit specifieke model, momenteel gevestigd in Abu Dhabi en oorspronkelijk geleverd aan iemand in Koeweit, is op elke manier ongerept – een verscheidenheid aan accessoires verkeert namelijk nog steeds in de originele verpakking, met een kilometerstand van minder dan 225 km. Het tankachtige voertuig draagt ​​de iconische grijze verf van het merk aan de buitenkant, waarbij het interieur een tweekleurig zwart en bruin leer heeft.

Momenteel is de geschatte waarde onbekend, maar reken erop dat RM Sotheby’s een behoorlijke prijs incalculeert. Geniet hieronder van de beelden van de 2015 Mercedes-Benz G63 AMG 6×6.

Beelden via Ahmed Qadri -RM Sotheby’s

Laat een reactie achter