James Bond’s Rolex gaat onder de hamer en zal naar verwachting £90,000 ophalen

James Bond's Rolex Submariner Ref 5513. veiling

James Bond’s Rolex Submariner horloge gaat eind deze maand onder de hamer en zal naar verwachting £90,000 ophalen. Bied jij mee?

Een veiling waar 007-fans en Rolex-liefhebbers warm van zullen worden: Een Rolex Submariner met James Bond-roots moet later deze maand maar liefst £ 90.000 ophalen, als hij onder de hamer gaat bij Fellows Auctioneers in Birmingham. Niet in de buurt? Bieden kan uiteraard ook telefonisch.

Het prachtige uurwerk, gedragen op Timothy Dalton’s stunt double tijdens de Britse spionage thriller, License to Kill (1989) kreeg gedurende de hele film een goede cameo. Vooral het beeld tijdens de achtervolging met auto’s, waarbij 007 een tankwagen in Mexico bestuurt, is gedenkwaardig.

Het winnende bod op de veiling zal een compleet pakket ontvangen, gewijd aan de film. Dit is inclusief foto’s van de bemanning op de set, het papierwerk van Rolex, een boek over het maken van de film, een soundtrackalbum en een certificaat van echtheid door EON Productions, verantwoordelijk voor het maken van de film.

Net als de stuntacteurs in de blockbuster, kreeg de Rolex Submariner tijdens de productie behoorlijk wat te verduren. Een deel van het horloge werd dan ook tijdens de stunts beschadigd, maar is inmiddels gerepareerd. Het bijgeleverde papierwerk bevat details over hoe het horloge na het incident is gerepareerd.

De James Bond’s Rolex Submariner Ref 5513. zal later deze maand te zien zijn in Londen en Birmingham, waarna hij 30 oktober zal worden geveild door Fellows.

James Bond's Rolex Submariner Ref 5513. veiling Licence to Kill

Post a Comment